מתנה לאבא | רעיונות למתנה לאבא | מתנות מקוריות בהתאמה אישית | סטודיו נורמן

מתנה לאבא

מתנה לאבא

ההורים שלנו הם שני האנשים הכי חשובים לנו בעולם. הם גידלו אותנו, לימדו אותנו את כל מה שאנחנו יודעים והם תמיד נמצאים שם בשבילנו. לא תמיד אנחנו זוכרים להגיד להם תודה או מזכירים להם כמה אנחנו אוהבים אותם, אבל לפעמים מתנה אחת יכולה לעשות את ההבדל. מתנה לאבא או לאמא יכולה לעשות להם הכי טוב על הלב, ואתם מוזמנים להתחיל לחשוב מה בדיוק חסר להם שהיה עושה להם כיף לקבל מכם. אז כדי שלא תישארו לבד עם הדילמה העצומה הזאת, בעולם שבו כמעט אין סוף לאפשרויות, החלטנו להרים את הכפפה ולכתוב לכם כמה מתנות יפות ומשתלמות שכדאי לכם לקנות.

זוכרים את שעון הרולקס שהוא רוצה מאז גיל 25? זאת ההזדמנות שלכם

מתנה לאבא צריכה להיות מדוייקת, כזו שבאה במטרה לענות לו בול על הציפיות. הרבה אנשים חושבים שהיצירתיות והמקוריות יעשו כאן את העבודה, אבל תנו לנו לספר לכם סוד קטן – אבא שלכם יודע בדיוק מה הוא רוצה. אין כל צורך להפליג כאן למחוזות יצירתיים, פשוט נסו להבין ממנו מה המתנה שהיתה הכי משמחת אותו – ולכו על זה. כמה שיותר מדויק, ככה יותר משמח.

להמשך קריאה

לא יודעים איך לבחור?

התייעצו עם המעצב שלנו והמתנה המושלמת בדרך אליכם!
חייגו עכשיו: 051-544-0053

מתנה לאבא לא חייבת להיות חומרית

מתנה לאבא היא לא פחות ואולי אפילו יותר מרגשת כאשר היא באה בצורה של חוויה. סדנת בישול משפחתית, טיול משפחתי לצפון ואפילו ארוחת ערב שמוקדשת כולה לו יכולים להיות רעיונות נהדרים שיעשו לו הכי כיף בלב, כי בינינו – המשפחתיות שלכם היא תמיד נמצאת בראש סדר העדיפויות שלו.

עוד רעיונות למתנות מגניבות

בחנויות רבות מחזיקים היום מתנות שמגיעות בצורת מארז מתנה לגבר. המארזים האלו מכילים בדרך כלל בושם נעים, שעון יוקרתי, קרם טיפוח ועוד כל מיני דברים קטנים שכל גבר היה שמח לקבל. אגב, המארזים האלו יכולים לתפקד גם בתור מתנה לבן זוג, כך שתזכרו אותם גם למועדים אחרים.

למי מהאבות שאוהבים לקרוא ספרים – גם ספר טוב ועב כרס יכול לתפקד בתור מתנה מושלמת, בין אם לאבא ובין אם בתור מתנות לגבר ליום הולדת. ספרי מתח, רומנים וגם ספרים קלילים עם תובנות על החיים יכולים להיות יופי של מתנה, וניתן להעניק אותם גם עם סימניה מודפסת עם ברכה, תמונה או ציטוט.

ומה עם אמא?

אל תדאגו, אנחנו לא שוכחים גם מהאמא היקרה שלכם שבוודאי היתה שמחה גם היא לקבל מכם  תשומת לב. אמא תוכל להנות מחולצה חדשה ומהממת, תכשיט יפה ויוקרתי, שובר למסאג’ באחד ממכוני הספא בתל אביב או סדנה חוויתית ביחד עם אבא. תאמינו לנו, ככל שהמתנה תהיה יותר אישית ומושקעת – ככה ההורים שלכם יתרגשו יותר וחיוך גדול ימרח על הפנים שלהם. אז קדימה, לכו בחרו מתנה ועשו אותם מאושרים!

להמשך קריאה