מתנות סוף שנה לתלמידים | מתנות מיוחדות ובלתי נשכחות | סטודיו נורמן

מתנות סוף שנה לתלמידים

מתנות סוף שנה לתלמידים

“לכל סיום יש התחלה חדשה” שרה להקת בנזין, “כשדלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת” אמרו לנו ההורים כשהיינו קטנים, ויש אין ספור משפטים שרוצים לטשטש את מעמד הסיום עם הסתכלות אל עבר אופק אחר עם התחלה חדשה. אולם עד כמה שנרצה להפוך את הסיום לשלב שאפשר לדלג עליו, אין לנו באמת אפשרות לעשות זאת, ואנחנו חוגגים סיום של מסגרות רבות באמצעות חגיגות, הענקת מתנות, הקראת ברכות ושליחה של זרי פרחים. מתנות סוף שנה לתלמידים הם חלק בלתי נפרד מסיום של בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים ובתי הספר התיכונים, אז בואו נבדוק איך אפשר לעשות אותן מקוריות ומהממות.

הנאומים אותו הדבר, הפרחים אותו הדבר – לפחות שהמתנות יהיו שונות

בכל טקס סיום אנחנו מגיעים בסוף אל הרגע שבו התודות מתפזרות לכל עבר, נשיקות מופרחות באוויר וקריאות “כל הכבוד” נשמעות מכל עבר. כאשר כל סדר הטקס ידוע לנו מראש, מתנות סוף שנה לתלמידים הן הדבר שכולנו באמת מחכים לו, שיעשה קצת גיוון וכיף בסיום הטקס.

להמשך קריאה

לא יודעים איך לבחור?

התייעצו עם המעצב שלנו והמתנה המושלמת בדרך אליכם!
חייגו עכשיו: 051-544-0053

מתנות סוף שנה לילדי בית ספר יכולות להיות יותר מקוריות ממה שאולי חשבתם. זה נכון שאפשר ללכת על הכיוון של תיקים ממותגים או כובעים עם הדפס, אבל עם הדור של היום, שכולו סובב סביב חדשנות, זה עלול לפספס את המטרה.

גאדג’טים – אין טוב מהם בתור מתנות סוף שנה לתלמידים

בשנת 2020 כולנו מחפשים את המילה האחרונה של הטכנולוגיה, ולכן מתנות סוף שנה לתלמידים שהן גאדג’טים כמו אוזניות בלוטוס, דיסק און קי, רמקול בלוטוס שמתאים גם למקלחת ועוד יכולות להיות רעיון אדיר לכבוד סיום בית הספר.

מתנות סוף שנה בית ספר שהן לא גאדג’טים גם הן יכולות להיות מעולות, כל עוד הן יהיו לא רק מגניבות אלא גם שימושיות. למשל, סט מטקות עם הדפס לים, מגבת לים עם הדפסים של לוחות שש בש או דמקה או תיק גב מעוצב עם שרוכים יכולים גם לצאת מהקופסה וגם לשמש את הילדים שלכם לקראת הקיץ הקרב. בחרו את המתנה המושלמת ותוכלו להבטיח שהילדים שלכם יהיו מרוצים!

 

להמשך קריאה